Jak zamawiać

Jak kupować najtaniej

Cena płatnego artykułu czasopisma wynosi 3,99 zł (z podatkiem). 

Aby kupowac taniej zachęcamy do rejestracji w Portalu i zaprenumerowania naszego bezpłatnego newslettera - po zapisaniu się do newslettera otrzymacie Państwo 30% rabatu na produkty elektroniczne dostępne w Portalu!

Poza zakupem pojedynczych artykułów można kupić także cały numer. Zakup całego numeru czasopisma jest zawsze tańszy niż zakup pojedynczych artykułów.

Jak kupować wersje elektroniczne artykułów oraz czasopism

Aby dokonać zakupu publikacji elektronicznej (numery czasopism oraz artykuły zapisane w formacie PDF), należy umieścić w koszyku wybrane pozycje, a następnie sfinalizować zamówienie i uiścić należność. W ramach pojedynczego zamówienia można łączyć pozycje papierowe oraz elektroniczne.
W przypadku zamówień, na których figurują wydania elektroniczne, niedostępna jest opcja płatności za pobraniem.

Zamówienie zostaje zrealizowane po potwierdzeniu wpłynięcia wpłaty na konto Wydawnictwa.

UWAGA! Po potwierdzeniu płatności na adres mailowy podany w zamówieniu zostaje wysłany mail z linkiem, z którego będzie można pobrać zakupioną i opłaconą wcześniej publikację. Nie wysyłamy samych plików PDF, jedynie dostęp do nich. Link jest aktywny przez 72 godziny. Po tym czasie pobranie pliku będzie niemożliwe. Plik można pobrać max. 3 razy.

W przypadku braku maila z linkiem - prosimy o dokładne sprawdzenie skrzynki mailowej, łącznie z folderem SPAM. Jeśli plik z linkiem nie został wysłany, prosimy o kontakt z działem sprzedaży wydawnictwa. (tel. 12 631 01 97, mail sprzedaz@wuj.pl)

Nabywca e-booka ma prawo do przechowywania go na twardym dysku swojego komputera oraz innych nośnikach elektronicznych, ale nie ma prawa go powielać ani udostępniać osobom trzecim. Zakupione przez siebie e-booki można drukować wyłącznie na własne potrzeby.

Wszystkie publikacje elektroniczne dostępne na stronie www.ejournals.eu objęte są prawem autorskim. Nabywca nie ma prawa do kopiowania i rozpowszechniania zakupionego przez siebie pliku

Publikacje elektroniczne dostępne na stronie www.ejournals.eu przeznaczone są wyłącznie dla klientów indywidualnych. Nabywca nie ma prawa do ich wypożyczania i udostępniania w systemach bibliotecznych.