Jak kupować e-booki

Aby dokonać zakupu e-booków - publikacji elektronicznych, należy umieścić w koszyku wybrane pozycje, a następnie sfinalizować zamówienie i uiścić należność.

W przypadku Zamówień, na których figurują wydania elektroniczne, niedostępna jest opcja płatności za pobraniem.

Zamówienie zostaje zrealizowane, czyli pliki są dostępne do pobrania dla Użytkownika po potwierdzeniu dokonania płatności.

Nabywca e-booka ma prawo do przechowywania go na twardym dysku swojego komputera oraz innych nośnikach elektronicznych, ale nie ma prawa go powielać ani udostępniać osobom trzecim. Ebook może być wykorzystywany wyłącznie do celów dozwolonego użytku osobistego. Zakupione e-booki można drukować wyłącznie na własne potrzeby. Wszystkie publikacje elektroniczne dostępne na stronie www.ejournals.eu  objęte są prawem autorskim. Nabywca nie ma prawa do kopiowania i rozpowszechniania zakupionego przez siebie pliku ani umieszczania go w sieci typu Internet.

W trakcie Zamówienia na Ebooki Użytkownik powinien wyrazić zgodę na spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w okolicznościach powodujących utratę prawa do odstąpienia umowy. Informujemy, że w takim przypadku nie przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy. Oznacza to, że w przypadku zamówień na Ebooki nie przysługuje Użytkownikowi prawo odstąpienia od umowy.

Zobacz więcej: Regulamin lub skontaktuj się z nami mailowo: ejournals[at]wuj.pl

 

Dostawa


Zamówienie zostaje zrealizowane, czyli pliki Ebooków są dostępne do pobrania dla Użytkownika, po potwierdzeniu dokonania płatności. Po potwierdzeniu płatności na adres mailowy podany w Zamówieniu zostaje wysłany mail z linkiem, z którego będzie można pobrać zakupioną i opłaconą wcześniej publikację.

W przypadku Zamówień opłaconych przelewem lub kartą kredytową termin realizacji Zamówienia jest liczony od dnia potwierdzenia realizacji transakcji przez system obsługi płatności liczonego w Dniach Roboczych pracy działu handlowego Wydawnictwa. 

W przypadku Zamówień opłaconych przelewem bezpośrednio na konto bankowe Sprzedającego termin realizacji Zamówienia jest liczony od dnia wpływu kwoty na konto bankowe Sprzedawcy liczonego w Dniach Roboczych.VI. Procedura składania Zamówienia. 

 

Metody płatności


Aktualnie oferujemy następujące formy płatności:

  1. Zapłata przelewem na konto bankowe Wydawnictwa za pośrednictwem systemu płatności  przelewy24.pl - termin zapłaty: przed pobraniem treści elektronicznych.
  2. Zapłata kartą kredytową (Visa, MasterCard, American Express, JCB International, Diners Club International, Polcard) za pośrednictwem przelewy24.pl - termin zapłaty: przed pobraniem treści elektronicznych.
  3. Zamówienia z zadeklarowaną płatnością online kartą kredytową (Visa, MasterCard, American Express, JCB International, Diners Club International, Polcard) za pośrednictwem przelewy24.pl oczekują na wpłatę przez 7 dni kalendarzowych od daty złożenia Zamówienia. Po tym terminie Zamówienia są automatycznie anulowane.
     

Faktury Vat

Do każdego zakupu wystawiamy fakturę Vat. Jeżeli faktura ma być wystawiona na firmę, należy wpisać dane firmy oraz NIP.